26.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Македонија И после зошто не не сакале во Европа… Застанал и краде бекатон...

И после зошто не не сакале во Европа… Застанал и краде бекатон плочки пред зграда! (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Сите зборуваат за Европа, за тоа како ќе ни биде подобар животот во Унијата итн, но никој не тргнува од себе да се промени и да придонесе за подобро општество и заедница во Македонија.

Во прилог на муабетот оди и едно видео кое беше објавено на социјалните мрежи, а еден повозрасен господин застанал со неговиот автомобил до пешачка патека во изградба и краде бекатон плочки.

Прашањата на социјалните мрежи се каков пример остава овој господин на неговите внуци и помладите генерации.

РЕКЛАМА

- Реклами -