24.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Новиот Мистер на Северна Македонија „Европа не сака примитивци како вас, заостанати...

Новиот Мистер на Северна Македонија „Европа не сака примитивци како вас, заостанати во развој

Translate (Eng):[gtranslate]

Еве што мислат социјалните мрежи за новиот мистер Македоија 2021, па така
насочи еден статус кон сите хејтери нема да коментираме ние на оваа тема в
сами и оставете коментар што мислите…

 

РЕКЛАМА

- Реклами -