17.4 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија Оливер Спасовски:: Јас извадив членска од СДСМ извади и ти, за да...

Оливер Спасовски:: Јас извадив членска од СДСМ извади и ти, за да бидеме уште посилни !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Денеска во посета на мојот дом во Куманово дојде претседателот на месниот одбор со цел да го ажурира моето членство во #СДСМ.

На 21 март членовите на СДСМ бираат лидер на партијата на директни внатрепартиски избори, што претставува вистинска демократија и нов исчекор кон визијата за прогрес.
Нема достапен опис

РЕКЛАМА
- Реклами -