-1.1 C
Ohrid
петок, декември 8, 2023
ПочетнаМакедонијаМлад велешанец скокнал од мост.

Млад велешанец скокнал од мост.

Неофицијално пред околу два часа млад велешанец скокнал од Железниот мост во Велес, кој како што се шпекулира пред да го изврши чинот објавил статус на својот Фејсбук профил со кој наводно ја најавил својата намера, дознава „Фокус“.

Случајни минувачи кои го забележале настанот, ја известиле полицијата.

Екипите на СВР Велес се излезени на терен. Најавени се повеќе детали во тек на утрешниот ден.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

И шоферот на Палчо доби гратис шишање за во Шутка !!!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје го прифати предлогот на Обвинителството, и му одреди 30-дневен притвор на возачот кој го возел...

Првото селфи на Боки 13 откако е на слобода- Мора да признаеме како за болен човек, добро изгледа !!!

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ...

Возачот на Палчо не чувствува вина: Јас го возев на болница

Стефан Димковски, кој го превезуваше Љупчо Палевски-Палчо и заврши во притвор, не чувствува вина во случајот со убивањето на Вања Ѓорчевска, одговори тој на...

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...