13.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Забава Ќе заплачете од смеење: Македонски народни приказни ''Сашо чорбаџијата аџијата''

Ќе заплачете од смеење: Македонски народни приказни ”Сашо чорбаџијата аџијата”

Translate (Eng):[gtranslate]

Малку хумор после овакви стресови не е на одмет 🙂

Дефинитивно ја имаме најдобрата монтажа за 2021 година. Се врати чорбаџијата аџијата…

РЕКЛАМА
- Реклами -