18.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Прилепчанецот кој беше обвинет за двократното убиство, осуден на доживотен затвор

Прилепчанецот кој беше обвинет за двократното убиство, осуден на доживотен затвор

Translate (Eng):[gtranslate]

Кривичниот суд во Прилеп ја донесе пресудата..

РЕКЛАМА
- Реклами -