31.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија ''Ваксајн сонг'' е новото хитче на Вевчанци-Можевме први да ја земаме,, но...

”Ваксајн сонг” е новото хитче на Вевчанци-Можевме први да ја земаме,, но народот што ќе речеше,, зарем на нас ќе ја пробвате….

Translate (Eng):[gtranslate]

Вевчанецот Матеј после хитчето за ЕВН, сега не почасти со нова песна посветена за вакцините…

Хитчето оди вака: Овој пат без музика појдовме зошто не мојме оро да играме,, ама затоа за следно ДА…. ко ќе ни дајт Бугарија… Можевме први да ја земаме но народот што ќе речеше.. зарем на нас ќе ја пробвате чекајте последни ќе земаме… !!!

РЕКЛАМА
- Реклами -