23.6 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Македонија Чекам ред место вас во редица во Скопје за 500 денари,...

Чекам ред место вас во редица во Скопје за 500 денари, цената не е фиксна!

Translate (Eng):[gtranslate]

Чекам место вас во редица во Скопје, од 6.00 до 7.30 час, кога се отвараат шалтерите да ги предадете документите. Бидете мегу првите да си ја завршите својата работа.

Овој необичен оглас деновиве се појави на една страна за рекламирање. Додека едни купуваат, продаваат, изнајмуваат, овој човек се нуди самиот, да чека ред наместо вас и тоа за 500 денари, но цената не е фиксна.

 

РЕКЛАМА

 

- Реклами -