4.9 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаМакедонијаЧекам ред место вас во редица во Скопје за 500 денари,...

Чекам ред место вас во редица во Скопје за 500 денари, цената не е фиксна!

Чекам место вас во редица во Скопје, од 6.00 до 7.30 час, кога се отвараат шалтерите да ги предадете документите. Бидете мегу првите да си ја завршите својата работа.

Овој необичен оглас деновиве се појави на една страна за рекламирање. Додека едни купуваат, продаваат, изнајмуваат, овој човек се нуди самиот, да чека ред наместо вас и тоа за 500 денари, но цената не е фиксна.

 

 

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Перо Антиќ активно учествува во предизборната кампања на Вучиќ

Перо Антиќ веќе некое време објавува фотографии и видеа на неговите профили од политичкиот ангажман Во Србија идната недела ќе се одржат избори, а во...

Истиот лек во Германија е 310, а во Македонија 970 денари!

Ова е лекот Ко Росвера од 20 мг и 10 мг. Го препишуваат главно кардиолозите, а служи за одржување на ниско ниво на холестеротот...

Бил Гејтс: Интернетот помогна „лудите“ луѓе да се најдат едни со други

Мултимилијардерот Бил Гејтс изјави дека првично мислел дека Интернетот ќе го направи светот позаснован на факти, дека ќе стане рационален, но дека подоцна сфатил...

Османи: Следната мисија на ДУИ е претседател на државата

Портпаролот на ДУИ, Бујар Османи денеска во изјава за медиумите рече дека следната мисија на ДУИ е претседател, бидејќи тоа е единствената функција која...