25.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Македонија Погледнете што прават македонските ТикТокери за време на полициски час.

Погледнете што прават македонските ТикТокери за време на полициски час.

Translate (Eng):[gtranslate]

За некого седење дома, за друг луда забава. Вака изгледа полицискиот час во земјава. На твитер се појави видео на кое се гледа како млади лица прават склекови на сред улица, маршираат, играат брканица… Полицијата не знае што се случува, барем не во одредени населени места, со доминантно население од албанска националност.

РЕКЛАМА
- Реклами -