25.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Македонија Ефтов со Архимедов закон објаснуваше зошто Македонците не треба да го бојкотираат...

Ефтов со Архимедов закон објаснуваше зошто Македонците не треба да го бојкотираат пописот

Translate (Eng):[gtranslate]

Генијална демонстрација на Ефтов …НЕМА НИШТО ЛОШО ВО ТОА ШТО СЕ ПОПИШУВААТ ГОЛЕМ БРОЈ АЛБАНЦИ ОД ДИЈАСПОРАТА АМА ОНИЕ ШТО БОЈКОТИРААТ НЕ СФАЌААТ…


makstar

РЕКЛАМА
- Реклами -