25.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Македонија Неколку дена ни трага ни глас од баба Цветанка од кривопаланечко.

Неколку дена ни трага ни глас од баба Цветанка од кривопаланечко.

Translate (Eng):[gtranslate]

Седумдесет и осумгодишна жена од селото Конопница, Крива Паланка веќе неколку дена е исчезната.

На 2ри месецов околу 14:00 часот се одалечила од нејзиниот дом и оттогаш ѝ се губи секаква трага.

– Апел до граѓаните на Крива Паланка, вчера ( 02.04.2021) околу 14:00 часот баба ми е исчезната во околината на с.Конопница Има 78 години,ако некој ја видел или ќе ја види ве молам исконтактирајте ме на 078485076, напиша на социјалните мрежи нејзината внука.

РЕКЛАМА
- Реклами -