27.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Забава Многумина се прашуваа каде е сега Гоце од Прилеп, па еве повторно...

Многумина се прашуваа каде е сега Гоце од Прилеп, па еве повторно се појави но овој пат си пронајде и двојник.

Translate (Eng):[gtranslate]

И колку повеќе се пишува за него и неговото однесување на ТикТок, младиот Гоце се повеќе  постира нови видеа со кои ја разбранува социјалната мрежа Фејсбук. Гоце беше осудуван од многумина за видеата кога го крадеше автомобилот, кога проба да си ја запали својата соба, кога упатуваше клетви кон политичарите, тогаш сите се прашуваа каде се неговите родители родни да го советуваат? Но Гоце не запира тука, тој си го пронајде и својот двојник од Битола па сега заедно се уште посилни..

РЕКЛАМА
- Реклами -