24.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Македонец испрати порака до сите инфлуенсерки-пластични девојки: Никогаш нема да бидете домаќинки...

Македонец испрати порака до сите инфлуенсерки-пластични девојки: Никогаш нема да бидете домаќинки како мојата сопруга.

Translate (Eng):[gtranslate]

На сите нас ни е преку глава од вештачки девојки/момци пренапумпани со филери на усните силиконски гради вештачки нокти, се е вештачко, а природно се само глупави. Како и да е не сме ние што треба тоа да го судиме. Во нашата малечка земја сеуште има мажи кои сакаат природна убавина, вистинска љубов, просто кажано домаќински брак.

РЕКЛАМА
- Реклами -