23.1 C
Ohrid
петок, јули 30, 2021
Почетна Македонија Потребна е помош за 45 годишната Весна Стојанова, мајка на две малолетни...

Потребна е помош за 45 годишната Весна Стојанова, мајка на две малолетни деца која боледува од карцином

Translate (Eng):[gtranslate]

Драги пријатели.. Ова е нашата Весна Стојановска 45 годишна жена, мајка на две малолетни деца која боледува од карцином на бели дробови! Поради влошената состојба, потребна е помош и финансиски средства за нејзино понатамошно лекување и за таа цел ви испраќаме еден апел сите кои сте во можност донирајте и споделувајте за Весна да може да ги собере потребните средства!

РЕКЛАМА
- Реклами -