23.6 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Македонија Погледнете како изгледа регионалниот пункт за вакцинација во Охрид. (Видео)

Погледнете како изгледа регионалниот пункт за вакцинација во Охрид. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Во Спортската сала „Билјанини извори” се вршат поготовки за нејзино ставање во функција на регионален центар за вакцинација, по примерот на салата „Борис Трајковски” во Скопје.
Во продолжение погледнете како се одвиваат активностите…

РЕКЛАМА
- Реклами -