27.9 C
Ohrid
петок, јуни 25, 2021
Почетна Македонија Сопругата на Апасиев: Не ви смета ѓубрето околу вас, ви смета што...

Сопругата на Апасиев: Не ви смета ѓубрето околу вас, ви смета што го дојам моето дете јавно?!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Тамара Јованов сопругата на лидерот на Левица Димитар Апасиев е многу активна на социјалните мрежи, нејзиниот став е сличен како оној на нејзиниот сопруг, и двајцата се борат за правда…

Таа денес се огласи околу доењето на мало детенце во јавност:Нема достапен опис

РЕКЛАМА
- Реклами -