22 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Забава Селските власти си имаат мака со Милен: Купил гробно место за сопругата,...

Селските власти си имаат мака со Милен: Купил гробно место за сопругата, а не е оженат. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Селските власти имаат проблем со Милен бидејќи тие се тројца во фамилија а тој чува седум парцели за четири гробни места. Четвртиот гроб е резервиран за жена му. Само што Милен не е женет.

Ретро Видео:

РЕКЛАМА
- Реклами -