19 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Македонија После скандалот со отровното кафе, Даниел Кајмакоски објави дека се враќа назад...

После скандалот со отровното кафе, Даниел Кајмакоски објави дека се враќа назад посилен од било кога…

Translate (Eng):[gtranslate]

По драмата дека сопругата го труела и му ставила нешто во кафето, Даниел
Кајмакоски се враќа во нормала. Тој објавува сториња на „Интаграм“, па оние
кои го познават велат дека сега е добро.
Даниел објави стори со слика од студио на кое стои: Да паднеш надолу е
несреќа, да останеш долу е избор.

Уште едно негово стори од Србија, во Белград, на познатата боемска улица
Скадарлија од каде што порача: Се враќам назад каде што се започна

РЕКЛАМА
- Реклами -