19.6 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Македонија За момент ќе помислите дека овие Битолчанки садат цвеќиња, но за жал...

За момент ќе помислите дека овие Битолчанки садат цвеќиња, но за жал не е така, тие ги крадат !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалните мрежи денес кружи фотографија на која добро се гледа како три Битолчанки крадат цвеќиња во Битола.

Но за жал ова не е нешто ново, вакви примадони има во секој град и после истите овие ќе се жалат како градовите во Македонија не се уредени зошто не се одржуваат парковите, зошто не се садат цвеќиња и.т.н.

РЕКЛАМА
- Реклами -