14.6 C
Ohrid
сабота, јуни 12, 2021
Почетна Македонија Дупките во Скопје денес слават 4 години..

Дупките во Скопје денес слават 4 години..

Translate (Eng):[gtranslate]

ДУПКИТЕ НИЗ СКОПЈЕ СЛАВАТ 4 ГОДИНИ”. Нека е за многу години Петре Шилегов
велат од Градски Комитет на УМС Вмро-Дпмне Скопје.

Нема достапен опис

РЕКЛАМА
- Реклами -