23.3 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија Заев: Во Дојран ја фатив првата девојка, затоа ќе му го вратам...

Заев: Во Дојран ја фатив првата девојка, затоа ќе му го вратам сјајот и убавината на ова место !! (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Заев јас сум од Струмица но детството го поминав во Дојран, затоа планирам да му го вратам сјајот на ова место. За да се врати сјајот на ова место треба само малку, нешто ќе помогне народот финанскиски, малку ќе помогне и владата и ова место ќе биде едно од најубавите, изјави премиерот Заев.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -