19.9 C
Ohrid
петок, јули 19, 2024
ПочетнаЗабаваМакедонската Муза се пофали со нејзините гради, ќе ни го покажела и...

Македонската Муза се пофали со нејзините гради, ќе ни го покажела и шлицот ама карпа имало позади неа.. (Видео)

Откако со нејзиниот животен партнер Константин Плевнеш (син на драмскиот писател и дипломат Јордан Плевнеш) лани гостуваше во ТВ-шоуто „Живот со стил“, јавноста не престана да зборува за Марија Пијанманов.

Марија е родена Струмичанка. Еден период работела како новинарка во весникот „Нова Македонија“, во една фаза била и манекенка, а сакала да стане докторка.

Марија нема ден да не се пофали колку била заљубена во нејзиниот сопруг и дека секојдневно посетуваат скапи ресторани, каде што пејат славејчиња и соколи . Овој пат Македонската Муза новинарите ги нарече луѓе без домашно воспитување, но обидуваќи се да докаже колку е убава цело врeме го снимаше нејзиното деколте.

Таа во нејзиниот лајв кажа ќе ни го покажела и шлицот, ама позади нејзиниот грб се наоѓало огромна карпа па не можела убаво да ги сними нејзините нозе.

Марија откри дека наскоро има и мало изненадување за нејзините фанови, размислува да ги покани сите нејзини фанови и обожаватели на заедничка среддба, но нема потреба да се плашите бидеќи таа била вакцинирана и ревакцинирана..

 

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Силно невреме го зафати Скопје: Кровна конструкција се заплетка на кабли од далновод.

Поради силното невреме кое го зафати Скопје, дел од кровна конструкција заврши на далновод. Кровната конструкција која ветрот ја оддува се заплетка во каблите од...

Украден калашников од полициската станица во Скопје

Во полициската станица во Карпош украдено е автоматско оружје „калашников“ брифираат извори на Порталикс. Информацијата ја потврди и МВР кои велат дека од 19 јуни...

При контрола на ноќен клуб во Тетово пронајдени 32 жени од Русија, Молдавија, Украина, Косово, Албанија, Србија, Словенија и Казахстан

Полициски службеници од СВР Тетово при контрола на ноќен клуб во тетовско Горно Седларце на 17/18.07 во периодот од 23:30 до 5 часот изутрината...

Бајден е позитивен на ковид-19, ќе паузира од кампањата

Американскиот претседател Џо Бајден е позитивен на ковид-19, потврди Белата куќа. Веста е објавена откако Бајден не се појавил на настан поврзан со претседателската...