27.9 C
Ohrid
сабота, јули 31, 2021
Почетна Забава Македонската Муза се пофали со нејзините гради, ќе ни го покажела и...

Македонската Муза се пофали со нејзините гради, ќе ни го покажела и шлицот ама карпа имало позади неа.. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Откако со нејзиниот животен партнер Константин Плевнеш (син на драмскиот писател и дипломат Јордан Плевнеш) лани гостуваше во ТВ-шоуто „Живот со стил“, јавноста не престана да зборува за Марија Пијанманов.

Марија е родена Струмичанка. Еден период работела како новинарка во весникот „Нова Македонија“, во една фаза била и манекенка, а сакала да стане докторка.

Марија нема ден да не се пофали колку била заљубена во нејзиниот сопруг и дека секојдневно посетуваат скапи ресторани, каде што пејат славејчиња и соколи . Овој пат Македонската Муза новинарите ги нарече луѓе без домашно воспитување, но обидуваќи се да докаже колку е убава цело врeме го снимаше нејзиното деколте.

РЕКЛАМА

Таа во нејзиниот лајв кажа ќе ни го покажела и шлицот, ама позади нејзиниот грб се наоѓало огромна карпа па не можела убаво да ги сними нејзините нозе.

Марија откри дека наскоро има и мало изненадување за нејзините фанови, размислува да ги покани сите нејзини фанови и обожаватели на заедничка среддба, но нема потреба да се плашите бидеќи таа била вакцинирана и ревакцинирана..

 

- Реклами -