22.5 C
Ohrid
сабота, јули 31, 2021
Почетна Македонија По тешко боледување почина ЕКС градоначалникот на Струга..

По тешко боледување почина ЕКС градоначалникот на Струга..

Translate (Eng):[gtranslate]

По долго и тешко боледување, денеска почина поранешниот градоначалник на
Општина Струга, Раде Кутаноски, извести СДСМ.

РЕКЛАМА
- Реклами -