21.8 C
Ohrid
сабота, јули 20, 2024
ПочетнаЗабаваДо сега не сте го виделе во вакво светло: Јутјуберот Ритко тагува...

До сега не сте го виделе во вакво светло: Јутјуберот Ритко тагува по својата ќерка. (Видео)

Изминативе години се појавиа доста јутјубери но само еден го освои тронот, а тоа е Битолчанецот Ритко..
Како што растеше неговата популарност така се зголемуваа и проблемите во бракот, неговата сопруга од ден за ден стануваше се повеќе љубоморна, едноставно како да и беше криво што нејзиниот сопруг станува успешен.

Ритко за Шило ексклузивно открива дека столбот на овој брак бил неговата малечка ќерка, но сепак одлучиле и двајцата да се разделат на мирен начин.

Но за жал проблемите не престанаа тука, екс сопругата на Ритко одлучи ќеркичката да ја земе со нејзе без да размисли колку му значи таа и на нејзинот татко.

После долго време Ритко добил повик дека смее да ја земе повторно ќерката кај него дома но само на три дена, но тој сепак одлучил ќерката да остане со него за да има подобар живот и подобра егзистенција и покрај што сопругата му зе заканува дека ќе дојде со полиција за повторно да му ја одземе..
Во продолжение погледнете го емотивното видео на Ритко…

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Амбасадорот на Република Турција (Турк Фатих Улусој, во прва официјална посета на Општина Охрид.

Амбасадорот на Република Турција (Туркије), Фатих Улусој, кој беше во прва официјална посета на Општина Охрид. Графоначалникот Пецаков на средбата со Н.Е. разговараше за можностите...

Ангелов им додели благодарници на странските пилоти кои помагаат во гаснењето на пожарите

Синоќа (петок, 19.07.2024), на храбрите пилоти од Романија, Словенија, Хрватска, Србија и Црна Гора, кои ни помагаат во справување со огнената стихија, во знак...

Таравари го именува доктор Горан Маркоски за нов дирекор на Општата болница во Охрид.

Министерот за здравство, д-р Арбен Таравари изминатите неколку дена именуваше нови в.д. директори во следните јавни здравствени установи: – Клиничка болница Битола, Ненси Лозанче – Институт...

Пожарникари утрово го извлекоа телото на давеникот во Дојранското Езеро

Во раните утрински часови извлечено телото на мажот кој вчера се удави во Дојранско Езеро. Тројца пожарникари од ТППЕ Струмица утрово го извлекле телото. од СВР...