До сега не сте го виделе во вакво светло: Јутјуберот Ритко тагува по својата ќерка. (Видео)

Изминативе години се појавиа доста јутјубери но само еден го освои тронот, а тоа е Битолчанецот Ритко..
Како што растеше неговата популарност така се зголемуваа и проблемите во бракот, неговата сопруга од ден за ден стануваше се повеќе љубоморна, едноставно како да и беше криво што нејзиниот сопруг станува успешен.

Ритко за Шило ексклузивно открива дека столбот на овој брак бил неговата малечка ќерка, но сепак одлучиле и двајцата да се разделат на мирен начин.

Но за жал проблемите не престанаа тука, екс сопругата на Ритко одлучи ќеркичката да ја земе со нејзе без да размисли колку му значи таа и на нејзинот татко.

После долго време Ритко добил повик дека смее да ја земе повторно ќерката кај него дома но само на три дена, но тој сепак одлучил ќерката да остане со него за да има подобар живот и подобра егзистенција и покрај што сопругата му зе заканува дека ќе дојде со полиција за повторно да му ја одземе..
Во продолжение погледнете го емотивното видео на Ритко…

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here