21.1 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија Штип завиен во црно: На истото место се обеси и 22 годишната...

Штип завиен во црно: На истото место се обеси и 22 годишната девојка, каде што беше пронајдено телото на нејзиното момче.

Translate (Eng):[gtranslate]

Двојна трагедија во Штип. Ноќеска , на истото место, се обеси и девојката на вчера починатото момче
Двојна трагедија му се случува на Штип во последните 24 часа. На истото место, ноќва, се обеси и 22-годишната девојка на, вчера, идентично починатото 25-годишно момче од Штип. Изворите на ТВ Стар велат дека прилина за несреќата била недозволена љубов.

РЕКЛАМА
- Реклами -