18.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Забава Градоначалникот Шилегов, свирка по некоја си Симона како по куче. (Видео)

Градоначалникот Шилегов, свирка по некоја си Симона како по куче. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Невообичаено видео со градоначалникот на Скопје Петре Шилегов во кое тој во очекување да даде изјава за медиумите почнува да свирка по личност на која и се обраќа со Симона и ја информира дека треба да го почека затоа што изјавата ќе трае кратко.

РЕКЛАМА
- Реклами -