Трагедија во Охрид: Мало девојче паднало од балкон од шести кат.

Дете падна од балкон од зграда во населбата Христо Узунов во Охрид. Детето е пренесено во болница со многу скршеници.

Според порталот „Охрид1.мк“ се работи за мало девојче кое паднало од шести кат.

Повеќе информации се најавуваат наскоро.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here