18.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Македонија Охрид Трагедија во Охрид: Мало девојче паднало од балкон од шести кат.

Трагедија во Охрид: Мало девојче паднало од балкон од шести кат.

Translate (Eng):[gtranslate]

Дете падна од балкон од зграда во населбата Христо Узунов во Охрид. Детето е пренесено во болница со многу скршеници.

Според порталот „Охрид1.мк“ се работи за мало девојче кое паднало од шести кат.

Повеќе информации се најавуваат наскоро.

РЕКЛАМА
- Реклами -