15.5 C
Ohrid
вторник, мај 17, 2022
Почетна Забава Водителот Александар Блажевски си тера мајтап со политичарите.. (Видео)

Водителот Александар Блажевски си тера мајтап со политичарите.. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Водителот Александар Блажевски кој со години ја води утринската програма на Сител утрово ги засмеа гледачите.

Утринската програма „Ја сакам Македонија“ ја започна во стилот на предизборните митинзи кои се секојдневие пред локалните избори на 17 ноември.

Погледнете:Видео Тука