28.9 C
Ohrid
сабота, јули 13, 2024
ПочетнаМакедонијаИскрено со д-р Горан Трајковски: „На почетокот луѓето не ме сфаќаа сериозно,...

Искрено со д-р Горан Трајковски: „На почетокот луѓето не ме сфаќаа сериозно, не веруваа дека сум доктор, можеби бидејќи имам Инстаграм и споделувам секакви работи

За многу краток период, стана најпопуларниот доктор на Инстаграм во нашата земја, со над 40.000 следбеници, чија бројка од ден на ден расте. Токму тој, личниот и професионалниот чивот, посветено и несебично го споделува со јавноста, без никакви услови и барања. И токму поради тоа се издвојува од другите.

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

„Повредата на бебето е настаната при земање крв за анализи“: Комисија ќе го истражува случајот на Детска клиника

Мемеди синоќа заедно со министерот за здравство Арбен Таравари го посетија семејството на тримесечното бебе. МАКЕДОНИЈА ВО ПОНЕДЕЛНИК „Повредата на бебето е настаната при земање крв за...

Во Грција- досега се наплатени 350.000 евра за нелегални лежалки

Властите истражиле „повеќе од 1.000 поплаки“ од јавноста на туристичките места како што се островот Крф, полуостровот Халкидики и Атика, регионот околу Атина, во...

Србин ја истепал сопругата, па ја оставил на автопат кај Демир Капија.

По тепачката сопругот го запрел возилото и ја оставил С.М. покрај патот, а потоа со автомобилот, во кој биле нивните малолетен син и внука,...

Бебе во тешка здравствена состојба оставено на улица во Велес

Бебе во тешка здравствена состојба оставено во центар на Велес, било пронајдено од случаен минувач кој веднаш го однел во болница. Настанот бил пријавен синоќа...