1.7 C
Ohrid
четврток, јануари 20, 2022
Почетна Македонија Искрено со д-р Горан Трајковски: „На почетокот луѓето не ме сфаќаа сериозно,...

Искрено со д-р Горан Трајковски: „На почетокот луѓето не ме сфаќаа сериозно, не веруваа дека сум доктор, можеби бидејќи имам Инстаграм и споделувам секакви работи

Translate (Eng):[gtranslate]

За многу краток период, стана најпопуларниот доктор на Инстаграм во нашата земја, со над 40.000 следбеници, чија бројка од ден на ден расте. Токму тој, личниот и професионалниот чивот, посветено и несебично го споделува со јавноста, без никакви услови и барања. И токму поради тоа се издвојува од другите.

РЕКЛАМА