2.7 C
Ohrid
четврток, декември 7, 2023
ПочетнаЗабаваКарлеуша се исмејува со верата: Облечена како крвава калуѓерка, со крст на...

Карлеуша се исмејува со верата: Облечена како крвава калуѓерка, со крст на сатаната !

За Јелена Карлеуша се е само добра забава, па така и таа ноќ во која ги исплаши најмногу децата, особено и беше задоволство да ја исплаши нејзината конкурентка Цеца Ражнатовиќ. Остана непознато дали Цеца навистина се исплашила од Јеца, но вистина е дека Карлеуша има бујна фантазија..

Сепак, пејачката не застана тука, па продолжи со уште поскандалозно маскирање. Јасно се гледа крв на секаде по неа, што навистина е како во некој хорор филм. Облечена е во црна застрашувачка облека, со  крст на сатаната.

Карлеуша обидуваќи се да биде интересна, се потсмеава со верата и црквата..

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

И шоферот на Палчо доби гратис шишање за во Шутка !!!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје го прифати предлогот на Обвинителството, и му одреди 30-дневен притвор на возачот кој го возел...

Првото селфи на Боки 13 откако е на слобода- Мора да признаеме како за болен човек, добро изгледа !!!

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ...

Возачот на Палчо не чувствува вина: Јас го возев на болница

Стефан Димковски, кој го превезуваше Љупчо Палевски-Палчо и заврши во притвор, не чувствува вина во случајот со убивањето на Вања Ѓорчевска, одговори тој на...

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...