2.8 C
Ohrid
понеделник, декември 11, 2023
ПочетнаЗабаваМакедонската пејачка Maрија: Си ја тетовирав мојата Интима со натпис “Лижи Ме”

Македонската пејачка Maрија: Си ја тетовирав мојата Интима со натпис “Лижи Ме”

Македонската пејачка Марија од Битола повторно ги запали социјалните мрежи, но не со нова песна туку со нејзините голи фотографии и со нејзината нова тетоважа “L i c k Me”


Марија е една и единствена пејачка во Македонија која нема своја песна а важи за најбарана и најплатена пејачка во Македонија.

Таа за себи вели дека луѓето и газдите на рестораните го ценат нејзниот талент за пеење, но покрај што убаво пејам и преубаво изгледам, просто каде да се појавам мажите ми викаат дека сум права кукла со ангелски глас.

Марија за Шило Магазин ни открива дека за новогодишната ноќ заработила над 200.000 денари бакшиш, кога е во прашање музиката знам да ги задоволам сите и да им ги исполнам сите музички желби вели таа.

Ја запрашавме што планира во иднина?!
Искрено планирам да го збогатам моето тело со нова тетоважа, ради пандемијата не успеав да си го зголемам задникот па можно е во иднина да го направам и тоа, за нова песна се уште се немам одлучено па би сакала да направам некоја англиска за да го освојам и странскиот пазар.

И за крај сакам да ги поздравам сите читатели на Шило Магазин ве сака ваша Марија.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Телма на местото на злосторството – За првпат објавено местото каде Вања била закопана

Јавноста се уште не се смирува со реакции по смрта на Вања и Панче кои претходно беа киднапирани. За првпат Телма ТВ успеа да дојде...

Јован Митрески,новиот претседател на Сообрание?

Извори од вледејачката СДСМ брифираат дека претседателот на партијата Димитар Ковачевски, за во недела закажал состанок на раководството на СДСМ. Неофицијално се дознава дека на...

Вмро Дпмне веднаш го разреши претседателот на месниот комитет во Охридско, откако истит бил фатен од страна на полициските службеници како конзумира дрога.

Лицето А.Т по пријавата од МВР за поседување на наркотични средства е веднаш разрешен од местото претседател на месниот комитет во Охридско соопштуваат од...

ЗАГИНА ЛОВЏИЈА ВО КИЧЕВСКО, по грешка застрелан со два истрели

Ловџија од кичевско денеска го загуби животот на лов, откако денеска околу 15 часот бил застрелан од друг ловџија во селото Бигор Доленци, дознава...