12.9 C
Ohrid
недела, февруари 25, 2024
ПочетнаМакедонијаФуркан Салиу обезбеди видео во кое добро се гледа возилото Цитроен...

Фуркан Салиу обезбеди видео во кое добро се гледа возилото Цитроен како се движи за селото Бразда !!!

Убиството на 14 гонишната Вања Ѓорчевска:
Пораликс обезбеди снимки кои точно покажуваат кога и како жртвата заврши во Бразда и точното време кога е опожарено возилото. Во возилото Цитроен има двајца возрасни мажи со црни капи, а во гепекот бела вреќа за спиење во која била Вања.

Видео Тука 📸 Watch this video on Facebook https://www.facebook.com/share/v/endqkfwRkZjkPQkn/?mibextid=wwoq3v

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

ДУИ во програмата планира 4 часа работно време во петок

Секој петок на работа до 13 часот. Партијата ДУИ со предлог, петоците да се работат со скратено работно време. Целта е велат,...

Трамп: Црнците ме сакаат бидејќи сум дискриминиран како нив

Кандидатот за уште еден претседателски мандат во Белата куќа тврди дека неговата поддршка меѓу Афроамериканците пораснала поради неговите четири кривични случаи и за тоа...

Јована Тренчевска: Би испила кафе со Александар Македонски за да му го покажам Скопје 2014

Тренчевска: Би испила кафе со Александар Македонски за да му го покажам Скопје 2014. Претседателката на форум на жени на Социјалдемоктратскиот сојуз на Македонија, Јована...

Сите нудат кандидати, само Вевчани нуди Господин за претседател, Господин Попоски собира потписи за кандидатура

Вевчанецот Господин Попоски започна да собира потписи за кандидатура и за Супер радио и OhridPress изнесе дел и од неговите ставови и зошто се...