18 C
Ohrid
Saturday, September 26, 2020
Home Entertainment Многу брзо заборавивте на Нато Фест прославата во Охрид - english

Многу брзо заборавивте на Нато Фест прославата во Охрид – english

Translate (Eng):[gtranslate]

Охриѓани вака се радуваа за ”добиеното”столче во НАТО…

РЕКЛАМА
- Реклами -