23.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Видео: Бензинот покачен 15.5 денари за 2 години, ама премиерот вика само...

Видео: Бензинот покачен 15.5 денари за 2 години, ама премиерот вика само 3 денари?!

Translate (Eng):[gtranslate]

Премиерот на Северна Македонија не знае дека горивото е покачено за 15 денари, бидеќи тој турал гориво само на државна сметка и мислел дека е ефтино и за граѓаните.

РЕКЛАМА
- Реклами -