15.9 C
Ohrid
петок, декември 1, 2023
ПочетнаЗабаваБитолчанката Марија: На интернет се соблекувам гола за мажите ваши кога ќе...

Битолчанката Марија: На интернет се соблекувам гола за мажите ваши кога ќе водат љубов со вас да имаат инспирација….

Битолската фолкерка Марија Луиса дефинитивно решила да биде „ѕвезда од насловниците“. Затоа сексапилната битолчанка обилно користејќи ги социјалните мрежи постојано наоѓа начин да биде во фокусот на медиумското внимание, при тоа вжештувајќи ја температурата, со секое свое ново разголено издание.
Марија важи девојка која нема баш и влакна на јазикот, доколку некој се обиде и добронамерно да ја искритикува таа возвраќа со ниски удари а токму таков беше и овој случај.
Марија како и вообичаено така и денес постави повторно разголена фотографија но овој пат доби коментар од девојка која и кажа дека не е вкусно една девојка да се соблекува гола и зошто всушност го прави тоа и која и е целта.. Марија и одговори во нејзин стил: Се соблекувам за кога ќе ве е*ат дечковците ваши да мислат на мене, и да имаат инспирација… А за која фотографија станува збор погледнете и сами и сами одлучете кој е во право……

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

На здравје бричење: Две и пол години затвор за Мухамед Зеќири, и треба да врати и над 71 милион денари во државниот буџет

Мухамед Зеќири доби две и пол годишна затворска казна во предметот во кој беше обвинет за злоупотреба на службената положба и овластување, за склучување...

Од 18 декември и во Македонија се очекува да профункционира системот “Најди ме“

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски рече дека се уште нема никаква трага од 14 годишната Вања Ѓорчевска, која мистериозно исчезна во понеделникот утрото. Во...

Спасовски :Добиени се податоци од електронските уреди на Вања и од семејството, пребарано е и речното корито на реката Вардар!!!

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски утринава информираше дека се преземаат опсежни мерки за пронаоѓање на 14 годишната Вања Ѓорчевска, која мистериозно исчезна...

Американец до смрт ја претепал сопругата: се скарале за трошоците за мачката

84-годишен маж од американската сојузна држава Пенсилванија е обвинет за убиство на својата сопруга по расправија околу финансиските трошоци за ветеринарната нега на нивната...