12.9 C
Ohrid
недела, февруари 25, 2024
ПочетнаЗабаваВо чест на нашиот ангел Тоше Проески, Стефан Спироски со прекрасен Кавер...

Во чест на нашиот ангел Тоше Проески, Стефан Спироски со прекрасен Кавер на песната “Усни на усни”

Во чест на нашиот ангел Тоше Проески, младиот Стружанец Стефан Спироски со прекрасен кавер на песната “Усни на усни” не потсети и ни докажа на сите нас дека Тоше има само датаум на раѓање.

Додека ги пееме и слушаме неговите песни, тој вечно ќе живее во нас и нашите срца.
Во продолжение погледнете го видеото: Тука

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

ДУИ во програмата планира 4 часа работно време во петок

Секој петок на работа до 13 часот. Партијата ДУИ со предлог, петоците да се работат со скратено работно време. Целта е велат,...

Трамп: Црнците ме сакаат бидејќи сум дискриминиран како нив

Кандидатот за уште еден претседателски мандат во Белата куќа тврди дека неговата поддршка меѓу Афроамериканците пораснала поради неговите четири кривични случаи и за тоа...

Јована Тренчевска: Би испила кафе со Александар Македонски за да му го покажам Скопје 2014

Тренчевска: Би испила кафе со Александар Македонски за да му го покажам Скопје 2014. Претседателката на форум на жени на Социјалдемоктратскиот сојуз на Македонија, Јована...

Сите нудат кандидати, само Вевчани нуди Господин за претседател, Господин Попоски собира потписи за кандидатура

Вевчанецот Господин Попоски започна да собира потписи за кандидатура и за Супер радио и OhridPress изнесе дел и од неговите ставови и зошто се...