10.9 C
Ohrid
недела, февруари 25, 2024
ПочетнаЗабаваМарко Слаткар со модро око- Паметните луѓе простуваат… Али ја сум глуп...

Марко Слаткар со модро око- Паметните луѓе простуваат… Али ја сум глуп во последно време”

Eден од нашите најпознати рапери, Марко Маринковиќ Слаткар денес на Инстаграм објави фотографија со која ја загрижи широката јавност, што му се случило?

На фотографијата Слаткар е со помодрено око, што значи или бил вклучен во некаква физичка пресметка, или пак се работи за некоја негова нова песна, а за тоа Слаткар најави дека ќе открие утре во 14 часот:
Паметните луѓе простуваат… Али ја сум глуп у задње време” пишува Марко под фотографијата со модро око !!!!

Неговите фанови, пријатели и соработниции го „бомбардираа” со многу коментари…..

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Трамп: Црнците ме сакаат бидејќи сум дискриминиран како нив

Кандидатот за уште еден претседателски мандат во Белата куќа тврди дека неговата поддршка меѓу Афроамериканците пораснала поради неговите четири кривични случаи и за тоа...

Јована Тренчевска: Би испила кафе со Александар Македонски за да му го покажам Скопје 2014

Тренчевска: Би испила кафе со Александар Македонски за да му го покажам Скопје 2014. Претседателката на форум на жени на Социјалдемоктратскиот сојуз на Македонија, Јована...

Сите нудат кандидати, само Вевчани нуди Господин за претседател, Господин Попоски собира потписи за кандидатура

Вевчанецот Господин Попоски започна да собира потписи за кандидатура и за Супер радио и OhridPress изнесе дел и од неговите ставови и зошто се...

Смрдеа се шири од хотелите во Маврово, фекалните води одат директно во езерото

Државниот инспекторат за животна средина деновиве доби уште една пријава за загадување на околината на Мавровското Езеро. Жители на селото Маврово и сопственици на...