29.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Забава Многу брзо заборавивте на Нато Фест прославата во Охрид

Многу брзо заборавивте на Нато Фест прославата во Охрид

Translate (Eng):[gtranslate]

Охриѓани вака се радуваа за ”добиеното”столче во НАТО…

РЕКЛАМА
- Реклами -