20.9 C
Ohrid
вторник, јуни 15, 2021
Почетна Македонија Почина Тоше, момчето за кое не се собраа 32 000 евра. Вработените...

Почина Тоше, момчето за кое не се собраа 32 000 евра. Вработените во болница го прашувале дали си носи топломер од дома

Translate (Eng):[gtranslate]

РЕКЛАМА
- Реклами -