6.9 C
Ohrid
четврток, април 18, 2024
ПочетнаЗабаваНеколку фотографии направени во вистинскиот момент

Неколку фотографии направени во вистинскиот момент

Одвреме-навреме, совршениот тајминг знае фотографијата да ја направи во смешна случајност или убава илузија.

Овие преубави десет фотографии докажуваат дека не мора да имате скапа опрема за фотографирање за да ги фатите незаборавните моменти. Погледнете!

Пожарникар во Мексико

Жена тресе чаршав

Стаклени бранови

ADVERTISEMENT

Сега ќе искашлам коњ

Човек птица

Дали гледам дупло?

Кое име би му го дале на ова животно?

Ауууу, ме прободе

Како излезе од телевизорот?

Дали е ова ангел?

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Истепан вработен во ЕВН во Сарај.

Во текот на вчерашниот ден во 15.00 часот во СВР Скопје, Д.Б.(38) од с.Кадино, општина Илинден, пријавил дека во с.Глумово, општина Сарај, при извршување...

Пендаровски: Најмалку тројца владици во Синодот на МПЦ под руско влијание, но немаме докази дека се шпиони на руската федерална служба

Во изминатите неколку години, Македонија протера 18 руски дипломати, т.н. дипломати кои беа руски шпиони. Тоа беше направено во содејство со службите од кои...

Грејната сезона во Македонија продолжува поради временските услови

АД ЕСМ ги информира потрошувачите приклучени на системот за централно греење со кој управуваат компаниите формирани од АД ЕСМ, како и подружницата „Енергетика“, дека...

Скафандерот стана дел од мене, уште го чувам – вели Костадиновска-Стојчевска

Тој скафандер стана дел од мене, го чувам и ќе ми дозволите да ви кажам од кои причини го чувам. Јас бев две години...