11.9 C
Ohrid
сабота, септември 25, 2021
Почетна Забава Неколку фотографии направени во вистинскиот момент

Неколку фотографии направени во вистинскиот момент

Translate (Eng):[gtranslate]

Одвреме-навреме, совршениот тајминг знае фотографијата да ја направи во смешна случајност или убава илузија.

Овие преубави десет фотографии докажуваат дека не мора да имате скапа опрема за фотографирање за да ги фатите незаборавните моменти. Погледнете!

Пожарникар во Мексико

РЕКЛАМА

Жена тресе чаршав

Стаклени бранови

ADVERTISEMENT

Сега ќе искашлам коњ

Човек птица

Дали гледам дупло?

Кое име би му го дале на ова животно?

Ауууу, ме прободе

Како излезе од телевизорот?

Дали е ова ангел?

- Реклами -