20.9 C
Ohrid
вторник, јуни 15, 2021
Почетна Uncategorized @mk МАКЕДОНСКИ ТАЛЕНТ: САКАЛ ДА БИДЕ ЏАСТИН БИБЕР ЗОШТО ТОШЕ ПРОЕСКИ БИЛ СЛАБ...

МАКЕДОНСКИ ТАЛЕНТ: САКАЛ ДА БИДЕ ЏАСТИН БИБЕР ЗОШТО ТОШЕ ПРОЕСКИ БИЛ СЛАБ ВОКАЛ !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Од понеделник до петок јавноста има можност да ги запознае талентираните Македонци преку 30 минутни емисии на 1 ТВ, а потоа следуваат гала емисиите на големата сцена во кои ќе се натпреваруваат кандидатите кои ќе ја поминат првата селекција. Овој кандидат кога би можел да бира помеѓу Џастин Бибер и Тоше би го одбрал Џастин бидејќи подобро пеел.

РЕКЛАМА
- Реклами -