17.9 C
Ohrid
вторник, јуни 15, 2021
Почетна Uncategorized @mk УШТЕ ЕДЕН МАКЕДОНСКИ ТАЛЕНТ: ИСПИЛ НЕКОЈА ЧАШКА ПОВЕЌЕ РАКИЈА ЗА ДА НЕМА...

УШТЕ ЕДЕН МАКЕДОНСКИ ТАЛЕНТ: ИСПИЛ НЕКОЈА ЧАШКА ПОВЕЌЕ РАКИЈА ЗА ДА НЕМА ТРЕМА !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Со почетокот на аудициите, се појавија и првите кандидати кои очигледно го ‘утнале’ местото каде што дошле. И не само местото, туку и песната, чашката и целта. Погледнете го натпреварувачот од Штип со своја изведба на “We don’t need no education” од Пинк Флојд :

РЕКЛАМА
- Реклами -