26.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Забава МЕТЛАТА ЗАИГРА ВО МАКЕДОНИЈА

МЕТЛАТА ЗАИГРА ВО МАКЕДОНИЈА

Translate (Eng):[gtranslate]

Метлата уште не заигра добро, а веќе се јавиле првите доброволци. Барем така вели премиерот Зоран Заев на чија адреса веќе стигнале неколку понуди за оставки.

РЕКЛАМА
- Реклами -