21 C
Ohrid
недела, септември 20, 2020
Почетна Свет Велигденски Ручек на Гробишта

Велигденски Ручек на Гробишта

Translate (Eng):[gtranslate]

Во некои делови на Србија дел од граѓаните одат на гробовите на своите блиски и таму ручаат а ги има и оние кои на лице место прават скара распослани помеѓу гробовите …Ð¤Ð¾Ñ‚Ð¾Ð³Ñ€Ð°Ñ„Ð¸Ñ˜Ð° на Moja Strana.

РЕКЛАМА
- Реклами -