18 C
Ohrid
сабота, септември 26, 2020
Почетна Македонија Американската рок-легенда Лени Кравиц денеска се прошета низ скопската чаршија

Американската рок-легенда Лени Кравиц денеска се прошета низ скопската чаршија

Translate (Eng):[gtranslate]

Американската рок-легенда Лени Кравиц денеска пристигна во Скопје. Тој веднаш се прошета по плоштадот и старата скопска чаршија. На социјалните мрежи се споделуваат фотографии од Лени како се шета низ Скопје..

РЕКЛАМА
- Реклами -