20.9 C
Ohrid
вторник, јуни 15, 2021
Почетна Македонија Ставре Топузевски до Кристијано Роналдо: Да ги сакаш ''пиле'' жените како што...

Ставре Топузевски до Кристијано Роналдо: Да ги сакаш ”пиле” жените како што ги сакам јас на 90 години !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Крушевчанецот Ставре Топузовски, легендарен директор на Музејот на Крушево, испрати порака до фудбалерот Кристијано Роналдо, преку репортерката Глорија Марија од Глобо Репортер.

РЕКЛАМА
- Реклами -