16.9 C
Ohrid
сабота, јули 24, 2021
Почетна Македонија ''ОД ВАРДАРА ПА ДО ТРИГЛАВА'': СИМПАТИЗЕРИ НА СДСМ ВАКА ПРОСЛАВУВААТ ВО ВЕВЧАНИ...

”ОД ВАРДАРА ПА ДО ТРИГЛАВА”: СИМПАТИЗЕРИ НА СДСМ ВАКА ПРОСЛАВУВААТ ВО ВЕВЧАНИ !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Со српска музика и македонски знамиња, вевчанци ја слават претседателската победа на Стево Пендаровски.

РЕКЛАМА
- Реклами -