28.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Uncategorized @mk Видео: Луѓе бегаа на сите страни автобус поминува низ струшката чаршија како...

Видео: Луѓе бегаа на сите страни автобус поминува низ струшката чаршија како да е автопат !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Алиса од земјата на чудата не била никогаш во Македонија-Струга па нема видено и слушнато за вакви чуда….

Денес низ струшката чаршија минувачите бегаа на сите страни кога ненадејно помина автобус. Со ваква култура и со вакви глупости Европа ќе се гордее со нас. 🙂

РЕКЛАМА

 

- Реклами -