14.1 C
Ohrid
понеделник, септември 21, 2020
Почетна Македонија Заев: Јас сум среќен татко, мојата ќерка денес е матуранка.

Заев: Јас сум среќен татко, мојата ќерка денес е матуранка.

Translate (Eng):[gtranslate]

ремиерот Зоран Заев на Фејсбук објави фотографии од матурската прослава на својата ќерка Александра и напиша „Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!“Image may contain: 3 people, people smiling, people standing and indoor

РЕКЛАМА
- Реклами -