18.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија ШКОЛО НА РАМИЗ МЕРКО, СИ ФРЛА ЃУБРЕ КАКО СТРУГА НЕЈЗИНА ДА Е...

ШКОЛО НА РАМИЗ МЕРКО, СИ ФРЛА ЃУБРЕ КАКО СТРУГА НЕЈЗИНА ДА Е (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Погледнте колку им работи свеста на стружани, си го отвора багажот ја зема кесата со ѓубре и си ја фрла без око да и трепне….

Браво ”тетке” заслужи и ти да бидеш објавена на Шило Магазин.

РЕКЛАМА

 

- Реклами -